Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzjer - ŁÓDŹ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-10, 19:40   #155
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Unhappy Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Witajcie
Ja ostatnio odwiedzilam salon "Ricci E Capricci" Mam bardzo mieszane uczucia co do tego salonu Obsluga bardzo mila Zajmowała sie mna pani Emilka Moje wlosy byly juz wczesniej rozjasniane od paru miesiecy troche je przyciemnialam Zalezalo mi bardzo na kolorze marchewkowym
Na poczatku pytalam ile takowa zmiana bedzie mnie kosztowala poniewaz mam dlugie krecone wlosy uslyszalam kwote 200 zl Zgodzilam sie usiadlam na fotel gdzie najpierw sciagnieto mi kolor a pozniej polozono farbe o wybranym odcieniu Podczas farbowania Pani Emilka poinformowala mnie iz z podcieciem cena bedzie wynosila 250 zl
Zgodzilam sie podczas zmywania uslyszalam iz moje odrosty sa bardziej intensywne niz koncowki Pani fryzjerka nalozyla mi toner na koncowki aby kolor byl bardziej wyrownany Po spojrzeniu w lustro troche sie zmartwilam bo wlosy przy skorze glowy byly naprawde intensywne Wczoraj mylam je 3 raz i musze powiedziec ze wygladaja fatalnie chodzi o to ze farba bardzo sie zmyla i bardzo widac roznice miedzy wlosami przy skorze a reszta wlosow W sumie wygladaja jak blond zrobione bibula
Mam bardzo mieszane uczucia i nie wiem czy jeszcze kiedys odwiedze ten salon Wiele osob doradza mi zebym "zareklamowala" swoje farbowanie poniewaz minaelo kilka dni a moje wlosy wygladaja strasznie sa sprane nie tego spodziewalam sie za 250 zl...
Pozdrawiam
roxx jest offline Zgłoś do moderatora