Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzjer - ŁÓDŹ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-14, 23:26   #167
rafaelparis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 51
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Droga Pani , chyba już Panią teraz poniosło , ponieważ włada Pani moim nazwiskiem jak szmatką i oskarża o coś czego nie robiłem w tym salonie bo od początku jego istnienia nie zajmuję się fryzjerstwem tylko marketingiem i rozbudową przy ulicy Aleksandrowskiej. Poza tym chciałbym zobaczyć na forum jakie to orzeczenie sądu jest wobec mnie jeżeli sam salon nie jest zapisany na mnie . Jeżeli ktoś zakłada sprawę salonowi to robi to na salon i jego właściciela , a ja nim nie jestem !!!!!!!!
Widać zatem ,że jest Pani kimś komu bardzo przeszkadzamy!!!!. Nadmienię jeszcze ,że ani salon ani ja nie dostaliśmy niczego nigdy z jakiegokolwiek sądu na temat skrzywdzonej klientki.
I tu przeszła Pani samą siebie chyba .
Żądam oficjalnych przeprosin i oznajmiam ,że w obecnej chwili występuję z wnioskiem do właściciela portalu o ustalenie Pani adresu IP. oraz z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej Łódź Bałuty przy ul Ciesielskiej w związku z pomówieniem wobec mojej osoby oraz kłamstwem o jakiejkolwiek sprawie sądowej bo bez niej nie ma orzeczenia .Złgoszenie do prokuratury będzie dotyczyć również podawania do wiadomości publicznej nieprawdziwych danych odnośnie owej Pani która rzekomo u mnie pracuje tj, Aleksandra Nowak . Jak Pani widzi ja nie boję sie podawania faktów bo nie mam nic do ukrycia .
Sprawę będzie prowadził w moim imieniu , mecenas Pan Zbigniew Małecki z kancelarii adwokackiej przy ulicy Wigury .
Życzę zatem powodzenia .


Jeszcze jedno sprostowanie drogie Wizażanki .
Nie ta pani pracuje u mnie tylko ja pracuję u tej pani . Jak ktoś składa pozew przeciwko komuś to powinien o tym wiedzieć , tym bardziej ,że podobno jakieś orzeczenie jakiegoś sądu już było .
Ma pani informacje ale chyba nieprawdziwe.

Jeszcze jedno dla wszystkich . Ta owa Pani którą podobno wyrzucano z kliku salonów pracowała całe 15 lat w jednym . Salon Pawel Kuza przy ulicy Sienkiewicza 40 i nigdy z niego nie była wyrzucona . Proszę sprawdzić to u właścicielki salonu Pani Wandy Kuza, ponieważ została ona poinformowana o sytuacji i upoważniona przeze mnie do składania wyjaśnień każdemu zainteresowanemu w mojej sprawie .Drogie wizażanki bardzo proszę sprawdzajcie .
Poza tym nie mówmy o braku profesjonalności tej pani jeżeli występowała ona na wiekszości pokazów HCF oraz czesała wszystkie koki do filmu " Kariera Nikosia Dyzmy "
Trafiła Pani nie na te osoby co trzeba w Pani pomówieniach i jeżeli tak bardzo lubi się Pani powoływać na sądy to może byc Pani pewna ,że teraz się w nim spotkamy . Żegnam Panią.



Prośba do moderatora .
Nie będę odpisywał już tej osobie ani innym na tą sytuacje tylko poczekamy na odpowiednie orzeczenie sądu i przeprosiny , a Państwo w zamian bardzo proszę o niezamykanie wątku.Niech będzie tutaj to co powinno być .

Edytowane przez rafaelparis
Czas edycji: 2009-11-15 o 00:00
rafaelparis jest offline Zgłoś do moderatora