Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-28, 23:46   #4263
Paula1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
GG do Paula1983
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A ja już od dobrych kilku tygodni czytam i czytam to forum i nie mogę podjąć decyzji odnośnie prostownicy . Dlaczego nikt jeszcze nie wymyslił prostownicy w przystępnej cenie która łączyłaby wszystkie bajery, których potrzebuję czyli reg. temp, laserowa jonizacja, turmaliny i wytwarzająca sie podczas prostowania wilgoć? Ehhh tak więc nadal myślę i myślę. I pewnie niedługo rozpłynie się moja kasa przeznaczona na ten sprzęt. Chociaż z tygodnia na tydzień zawężam mój krąg pożądanych prostownic I stwierdziłam, że nie potrzebuję regulacji, skoro pozostałe prostownice pracują na 200 stopniach to chyba jest to temp. która aż tak bardzo nie niszczy włosów, a wyższej nie potrzebuję. Po głębszej analizie stwierdziłam że chyba lepiej wybrać turmaliny i laserową jonizację niż reg. temp. (najwyżej będę podczas prostowania od czasu do czasu wyłączać prostownice ) Nie wiem tylko którą z moich 3 typów prostownic wybrać:
1. Ga.ma z laserową jonizacją i turmalinami;
2. Tondeo z laserową jonizacją i turmalinami
3. Chi
Tak jak już wcześniej pisałam moje włosy są do ramion, czasami są falowane z tendencją do wywijania się, nie są ani grube ani cienkie (czyli średnie) no i delikatnie zniszczone (ale pracuję nad poprawą ich kondycji ). Wiem, że dziewczyny chwalą te wszystkie 3 prostownice, więc dlatego nie mogę się zdecydować. Czy możecie mi jakoś pomóc podjąć decyzję?
Paula1983 jest offline Zgłoś do moderatora