Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-29, 11:12   #4264
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karingo Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie kilka dni temu dotarła do mnie moja prostownica tondeo z regul. Troche elektryzują mi sie po niej włosy,chociaż w opisie było ze płytki ceramiczne maja zapobiegac elektryzowaniu. Nie wiem co z tą kontrolką najpierw miga jak sie nagrzewa, potem jak juz prostuje pali się jednostajnym swiatełkiem i po chwili zaczyna znowu migac, wiec juz zgłupiałam. No i te stykanie płytek płytki idealnie stykaja sie tylko z przodu im dalej to jest taka 3 mm szczelina czy u Was tez tak jest? No i ostatnie pytanie, z tego co wiem to tonedeo i gamma to prawie to samo tylko gamma produkowan we Włoszech a tondeo a w Niemczech, tymczasem na kartoniku mojej prostownicy tondeo jest made in Italy. Napewno mam tondeo a nie gamma by tondeo.Bardzo prosze użytkowniczki tej prostownicy o wypowiedz bo nie wiem czy mam ją reklamować.

Mam to samo.. nie musisz reklamowac. Plytki sie wyrobia, zaczna sie bardziej stykac..wraz z uzywaniem prostownicy. Kontrolka u mnie czasem tez wariuje
Ale z tego co wyczytalam ma migac, i tak najczesciej sie dzieje. Czasem dluzej zaswieci ale to takie miganie :p
Mi sie nie elektryzuja wlosy, tymbardziej, ze uzywam dodatkowo l'oreal Tec. art mleczka czarnego, ktore temu zapobiega i chroni przed wys. temp.

Takze pisze u mnie ze we Wloszech...
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora