Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 22:27   #4280
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
to mnie troche przestraszyłaś, moja Tondeo już czeka na mnie w domu (niestety jestem w innym mieście i za około tydzień ją dopiero odbiore) i boję się bo w sumie stara prostownica nie raz mi upadła; może troche na zapas, ale takie coś nie jest objęte gwarancją chyba ?
Hmm,wiesz pewnosci,ze sie cos ukruszy czy stlucze po upadku nie mam. Mysle,ze to zalezy od tego z jakiej wysokosci spadlaby owa prostownica,na jaka podloge<dywan czy np.kafelki>jak jest wykonana...Ja w kazdym badz razie na moja chucham i dmucham,bo podlogi w lazience przyjaznej nie mam i wiem,ze marketowa prostownice potrafi "wykonczyc".

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
jak mialam pierwsza prostownice to tez mi raz spadla czy dwa i nic jej nie bylo.. ale teraz mam tondeo -to moja 4 prostownica i traktuje ja jak złote jajko doslownie

Jak spadnie na pewno nie podlega gwarancji bo to wylacznie nasza wina, a nie producenta. A ze jestem zadowolona z tondeo to uwazam jak nigdy :P
Heheh,ja z moja tez sie jak z jajkiem obchodze Nawet uwazam,zeby tego kabelka nie skrecac<chocj est to u mnie odruch niekontrolowany>. A co do gwarancji-mnie takze wydaje sie,ze upadku nie obejmuje,w koncu ewentualne uszkodzenia sa wylacznie nasza wina...
Cytat:
Napisane przez Serena vip Pokaż wiadomość
Dzięki Te opinie są bardzo zachęcające. Już teraz nabrałam pewności co do kupna tej prostownicy
Ciesze sie i mam nadzieje,ze bedziesz z niej zadowolona. Jak zakupisz-daj znac ciekawa jestem jak ta rozowa wyglada w rzeczywistosci i jak sie spisuje
Cytat:
Napisane przez sylwkos Pokaż wiadomość
czy wie ktos cos na temat prostownicy FAROUK Volumizer ??
Bo mam zamiar kupić inie wiem czy warto....
Z tego co czytalam to ona jest swietna jesli zalezy ci naprsotwnicy,ktora moglabys takze wywijac wlosy,robic loczki itp,lub jesli chcesz aby koncowki wlosow byly dleiaktnie podrkecone do srodka. Ona ma tak wyprofilowane plytki,a dokladnie obudowe,zeby wlasnie takie bajery umozliwiala...Nie wiem natomiast jak sie sprawdza jesli zalezy ci po prostu na porzadnie wyprsotwanych wlosach,bez zadnych bajerow.Z tego co sie orientuje ma natomiast regulacje temperatury od 60do 180stopni (tak przynajmniej bylo podane na stronie jednego ze sklepow internetowych), co jest zdecydowanym plusem...
edit: tak sie jej teraz przygladam i on ma chyba bardzo waskie plytki...dowiedz sie jakiej sa szeorksoci zanim ja zakupisz,gdyz plytki wezsze niz 1cal,czyli 2,5 cm nadaja sie o wiele lepiej do krotkich fryzur lub prostowania samej grzywki, niz te ciut wieksze<wlasnie 2,5centymetrowe>. Chyba,ze masz krociutkie wlosy i Ci to nie bedzie sprawiac roznicy...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2008-04-30 o 22:31 Powód: dopisek
aniser jest offline Zgłoś do moderatora