Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-15, 23:06   #3
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(

Cytat:
Napisane przez pyziutek Pokaż wiadomość
Hej, od jakiegoś czasu zaczęły mi wyłazić grudki na czole. Prawdopodobnie ma to związek z utratą kilogramow. Ale nie wygląda to zbyt dobrze a nie wiem jak sie tego pozbyć szczegolnie że mam bardzo wrażliwą buzie. Przy okazji chciałam sie też Was Dziewczyny poradzić co zrobic z tymi kropkami czarnymi na nosie i brodzie. Dopisze jeszcze że mam bardzo delikatna buźkę. Jestem alergikiem i musze uważać nas to czym sie smaruje bo odrazu mnie szczypie i piecze. Aha i mam bardzo suchą skóre na policzkach. Czasami mam tak przesuszona ze mi wychodzą takie suche place. Też nie wiem co to jest i jak sobie z tym radzić. Może też ktoś ma takie problemy? bardzo mi zależy na pomocy od was. Buzia to jedyne co mi ładnego zostało. musze o nią jakoś zadbać. Dołączam jeszcze zdjęcie zeby wiadomo bylo o co mi chodzi. POzdrawiam
Pociesze Cię, że zaskórniki (te czarne kropki) ma prawie każdy
Dzięki odpowiedniej pielęgnacji można je zmniejszyć, ale nigdy się ich nie pozbędziemy.
Ja używam na noc kwasów (np skinoren) a na dzień krem z filtrem. Dzięki temu zaskórniki się zmniejszyły, a problemy z cerą występują w mniejszym natężeniu .
Jednak każda skóra jest inna, i musisz spróbować różnych rzeczy zanim trafisz na ten jedyny krem.
Polecam wizytę u dermatologa, on najlepiej będzie wiedział, czego Twojej skórze potrzeba.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując