Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kurczakowy dla Vibeski :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-20, 18:42   #7
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: kurczakowy dla Vibeski :)

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
ja myslalam ze bedzie kurczak z rozna a tu widac kurczak w rosole
swietne kolory i jak Twoja teczowka zostala podkreslona kurczaki!!
żółty rzeczywiście jest takim kolorkiem, który podkresla niebieskie oczy

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
Hehe zawsze chciałam kupić sobie taki cień Taki intensywny kolorek Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie wyglądałabym tragicznie
Ogólnie ok
Czemu tragicznie? Myślę, że do twoich ciemnych włosków żółty byłby ok, tylko moze w mniejszej ilości i raczej jako akcent a nie na całej powierzchni

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Pasuje Ci ta intensywność pięknie słonecznie wprowadzasz w dobry nastrój
tylko ja bym pomalowała też dolne rzęsy (może brązowym tuszem?)
mam bardzo przerzedzone rzęsy i niestety pomalowanie ich oznaczałoby fatalny efekt

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Fajny intensywny kolor Makijaż bardzo słoneczny

Ostatnio w jakiejś gazecie widziałam makijaż: połączenie pomarańczowego i żółtego. Fajnie to wyglądało.
Ostatnio też kupiłam sobie kolor kurczakowy (czekam na przesyłkę) - pewnie będzie tak samo wyglądał, a o taki kolor mi chodziło
Fajne połączenie w ogóle zauwazyłam, że żółć wraca do łask

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Podoba mi sie ten kolor sama ostatnio eksperymentuje z takimi zywymi kolorami Wydaje mi sie,ze moglabys sprobowac polaczyc ten zolty z jakims innym intensywnym kolorem, wtedy ten efekt bedzie jeszcze ciekawszy Ja np. lacze zloty z pomaranczowym albo przechodze od zoltego przez pomarancz do bardzo intensywnego rozu (wlasnie sobie uswiadomilam,ze mam taki makijaz w avatarze ) poprobuj sobie jak juz jestes posiadaczka tak fajnego odcieniu zolci Pozdrawiam
Nie chciałam go łączyć z innymi kolorami, chodziło tylko o pokazanie kolorku bo składałam sobie paletkę inglota i Vibesce spodobał się żółty cień i prosiła o makijaż Twój pomysł połączenia pomarańczy z różem widziałam na oku Perełki, strasznie mi się podobało. W sumie podobne połączenie bo z czerwienią, juz pokazywałam na MM a avatarek śliczny! Hehe - taki radosny
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując