Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-29, 16:27   #18
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez anakonda
Jako domowy sposób polecam woda i sok z cytryny. Podobno po tym schodzą. Dobre tez sa plasterki na wągry. Mi się zawsze na nosie robią i w jego okolicy, ale ja nie babram się w jakieś maseczki tylko... to wyciskam . Najlepszy sposób na pozbycie się tego cholerstwa.
A należałoby też się wybrac od czasu do czasu do kosmetyczki.
na wągry najlepszym sposobem jest ich usuwanie przy pomocy lasera - znikają raz na zawsze!
a z bardziej przyziemnych i napewno tańszych sposobów to maseczka z aspiryny, z drożdży, kosmetyki z pichtą i przede wszsytkim zamiana wody z kranu na wodę mineralną. dodatkowo tabletki drożdżowe, wyciąg ze skrzypu polnego, działają dobrze też suplementy dla sportowców... odkąd zaczełam ćwiczyć biorę ich trochę i cera wygląda lepiej (np. CLA). pigułki antykoncepcyjne to też dobre rozwiązanie na problemy z cerą, tylko że jak robię 7dniową przerwę w ich braniu krostki niestety sie pojawiają... może nawet nie krosty... tylko takie spuchnięte "gulki" co nie wygląda najlepiej i znika po tygodniu dopiero znacie jakiś sposób żeby szybko sie ich pozbyć??? mam spotkanie w sprawie pracy a sponsorom raczej nie spodobam sie w takim stanie
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując