Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-31, 18:06   #25
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez justa84_
ja mam pytanie do ankondy, wspominalas w tym watku o pryszczach na plecach. moze mi cos poradzic na nie? bo ja juz probowalam, mydla siarkowego, benzacne i nadal sie pojawiaja. w sumie moje problemy pojawily sie po zerwaniu z tabl. anty. z twarza juz sie uporalam ale teraz mam problem z plecami i dekoltem. nie wiem co juz robic, a strasznie mnie to drazni:/
Heh, wiesz co, jakiś rok temu poszłam do lekarza, brałam antybiotyki. W miare pomogły, a najlepsze jest to, że aż do tej pory nie mam takich inwazji pryszczy jak miałm wcześniej, wiadomo, od czasu do czasu jakiś syf wyskoczy, mam to jeszcze na plecach a zwłaszcza blizny, dlatego pytam się jak usunąć blizny... chce załozyć bluzkę z plecami a tu... eh. A i zaskoczę beauty sleep - chodziłam do solarium, wylegiwałam sie na slońcu,słońce wypaliło mi pryszcze a najgorsze jest to, że właśnie po opalaniu zostały mi blizny... Wiec nie polecam, moze to tylko w moim przypadku tak było. Teraz właściwie to nic nie robie, w czasie kapieli myje plecy mydłem Protex, skóra tak się nie przetłuszcza. Radzę zaglądnąć do lekarza.
Pocieszam sie tym i dziękuję Bogu, że nie mam tego na twarzy, jako jedyna z rodzeństwa.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując