Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Wymianka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-10, 14:48   #10
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
Przekupka: 20 pkt / 100% pozyt.
GG do entero-kinaza
Dot.: Kosmetyki Wymianka

Cytat:
Napisane przez Olka.g
hej entero-kinaza ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków, przynajmniej z tych , których używałam.Od kiedy zetknęłam się z tą firmą to w przeważającej większości używam ich kosmetyków zwłaszcza pielęgnacyjnych. Akurat własnego peelingu jeszcze nie miałam , miała moja mama i kilka razy jej podkradłam i jest fajny, buzia po nim jest taka jakby delikatniejsza i nie zauważyłam żeby "roznosił " wypryski bo niektóre peelingi u mnie powodowały wysyp niespodzianek , a ten jakoś nie , ale aby był lepszy efekt musiałabym go chyba stosowac regularnie, a nie od przypadku do przypadku.
Jeśli zaś chodzi o błyszczyki to nie mam z nimi doświadczenia, zapytam moją dystrybutorkę o jakieś palety kolorów z tego co wiem są cztery odcienie Kryształowy, Perłowy, Złocisty i Wiśniowy .Z pomadek to miałam a właściwie jeszcze mam tylko ten balsam aloesowy do ust , jest rewelacyjny zarówno na zimę jak i na lato , usta są nawilżone nie pękają od mrozu i nie wysuszaja się od słońca i nie wiem czy to przypadek , czy wpływ pomadki ale od kiedy jej używam nie miałam febry( opryszczki). Wszystkie kosmetyki są na bazie aloesu mają w składzie więcej niż 50 % stabilizowanego miąższu aloesowego, niektóre mają 80% i więcej miąższu. Mogę Ci szczegółowo opisac te kosmetyki , których używałam.
Jeśli chcesz to zdobędę więcej informacji o peelingu ...
Aha pudru Golden Rose już nie mama siostra w weekend mnie ograbiła...
to ja bym była zainteresowana peelingiem i pianką... aha i mam juz tylko lakier inglota, bo koraliki poszły;( aha i jesli mozesz to powiedz mi co Ty mialas z tej firmy
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując