Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie i oryginalne wody toaletowe.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-27, 10:40   #27
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Ja tam lubię średniopółkowce z dwóch prostych przyczyn - nie bardzo stać mnie na górnopółkowce, a do tego zapachy szybko mi się nudzą, więc mam ich zwykle kilka. A na kilka górnopółkowych nie wyrobiłabym na pewno Raz kupiłam L'eau par Kenzo i męczyłam je dotąd aż mi się znudziły i końcówkę wydałam. No ale nie o tym miało być
Co zatem lubię i polecam - przede wszystkim Yves Rocher. Ceny mają przystępne (szczególnie w promocji), a zapachy ciekawe i trwałe (przynajmniej na mnie). Polecić mogę szczególnie
- Pur Desir - seria kwiatowa, polecam bez (choć też już mi się zaczął nudzić) i mimozę (którą mam w planach)
- Ode - seria 4 zupełnie różnych zapachów, polecam Ode au Reve (zmysłowe, ciepłe) i Ode a la Vie (zielone, zwiewne + te akurat są malo trwałe); sama nie lubię, ale wiem że dużo zwolenniczek mają też Ode a l'Amour (słodkie, dla mnie aż za)
- Nature Millneaire - orientalne, ciepłe, ale i cieżkie, uwielbiam i damską i męską wersję, tą druga oczywiście u płci przeciwnej
- podobają mi się tez ich wody kolońskie Fraicheur Vegetale, szczególnie The Vert (Zielona Herbata) i Cedre Bleu (cedr).
Z innych firm lubię Coty, a szczególnie serię The Healing Garden - i tu Green Tea i White Tea najbardziej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując