Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobra baza pod lakier
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-22, 14:41   #12
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: BAZA DO PAZNOKCI!!!!!!!!!!!!-do gołabka!!!

Dopiero teraz olśniło mnie, że chcesz bazę , ale masz też problem z rozdwajajaca się płytką, co mi wcześniej umknęło. Na Color Wear dobrze trzyma się lakier, ale na rozdwajajace nie wiem czy pomoże.Przepraszam za niedopatrzenie, mam nadzieję, że nie przeklniesz mnie za to)) Znacznie lepszy będzie Sally Hansen No More Peeling(sprawdzona na sześciu osobach, włącznie ze mną). Tylko nie daj sobie wcisnąć jakiś innych preparatów z tej firmy, szczególnie Triple Action( tragedia-paznokcie wygladały gorzej niz przed zastosowaniem?! a pod lakierem robiły się purchle i odchodził płatami-wypróbowała moja koleżanka, moja mama i ja-każda buteleczka powędrowała do śmieci!). No more peeling jest skuteczny,(w każdym z sześciu przypadków paznokcie przestały lub znacznie mniej się rozdwajały), chyba, że szorujesz wannę Domestosem bez rękawiczek))

Za sprawdzone i dobre uważam też z Sally Hansen:

1)Dry Kwik w buteleczce z pędzelkiem-ok.27zł, jest to oliwka przyspieszająca wysychanie lakieru(schnie w 60 sek., przy niektórych lakierach nieco dłużej, ale i tak oszczędność czasu jest ogromna), zawiera tez wit.E, mozna sobie wetrzec w skórki lub umyć ręce, jak kto woli.

2)Maximum Growth-preparat przyspieszajacy wzrost paznokci-faktycznie rosna szybciej i wygladają zdrowo, ale jakoś wolę No More Peeling- ma szersze działanie i wzrost paznokci ulega przyspieszeniu(choć w mniejszym stopniu niż w przypadku Max. Growth.

Pozdrawiam!!!
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując