Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związek 23-latka z 34-latką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 10:03   #13
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Nie czytałam Twojego poprzedniego wątku. Utnij kontakt z byłym, nawet jeżeli uważasz że facet jest naiwny i boisz się o niego. Boisz się o faceta który robi z Ciebie wariatkę, zdradza Cię? Współczuję. Jeżeli chcesz się zemścić to wyślij mężowi tej kobiety prinsckriny rozmów z fb. Może nie wie o całej sytuacji, o tym ze mają przerwę w małżeństwie.
Wiesz, wysłanie screenów to nie taka wcale super opcja jak się nad tym zastanowić. Jeśli miałoby to być w zgodzie z moim sumieniem, to zrobiłabym to już dawno - bo naprawdę ich rozmowy są na żałosnym poziomie i wyśmiewanie się z męża, który praktycznie w całości ją utrzymuje jest poniżej godności, jakkolwiek nie układałoby się w małżeństwie i jasne, że on też ma prawo znać całą prawdę o babsztylu, który trzyma pod dachem i sponsoruje mu wakacje.. Ale z drugiej strony, wiadomo, że nawet jeśli wysłałabym to z totalnie anonimowego maila, to każdy domyśli się, że to ja. I co wtedy? Bartosz zacznie się mścić i udostępniać gdzieś moje zdjęcia w staniku? Nie podejrzewałabym go o to nigdy, ale o zdradę też go NIGDY nie podejrzewałam, więc nic mnie już nie zdziwi. Nie wiem czy warto aż tak ryzykować.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Wyslij te print screeny jej męzowi, choc dobry uczynek spełnisz, nie wiem po co chcesz chronic byłego i obca babke. Chciałabys o tym nie wiedziec? Bo serio nie sądzę, aby przyznała siemęzowi i on tak spokojnie to sobie przyjął, mieszkał z nia nadal i tolerował jej romanse
Odpowiedziałam już wyżej na to. A cholera wie co oni mają w tym małżeństwie za układ, bo na jakiś mi to wygląda - skoro żonka co wieczór wybywa do późnych godzin na romantyczne kolacje (jeszcze w miejsca, gdzie to ja z nim chodziłam - pawia mi się chciało puścić jak się o tym dowiedziałam..), to jaki normalny mąż by się nie zorientował? Może on sam ma ze 2 na boku i nie ruszają go jej zdrady? Może u nich to jakaś norma, NIE MAM POJĘCIA na normalnych ludzi mi nie wyglądają. 34letnia, dojrzała kobieta, nie pisze po miesiącu romansu, że kocha po grób i "chciałaby żeby teraz ogrzał jej stópki"
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując