Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związek 23-latka z 34-latką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 10:31   #25
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47965551]Ja mam taki pomysł, zamieszkajcie sobie we czwórkę w komunie, jak hipisi, dzielcie się sobą i wszyscy będą szczęśliwi, skoro i tak Ty bzykasz jego, on bzyka ją, a ona (nie wierzę, że nie) męża

A tak serio, dziewczyno, idź się lecz na głowę... To, co Ty tu wypisujesz to już nawet nie jest śmieszne, tylko w najwyższym stopniu tragiczne.[/QUOTE]

Uwierz, że mam tego pełną świadomość. Ale nie umiem go wywalić z głowy, brzmi to jak najwyższy stopień desperacji, ale go kocham. I dlatego czekam, oglądając, jak to ładnie ujęła koleżanka Brasiliane

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ercola Pokaż wiadomość
Nie no, rozumiem, że jesteś zaślepiona, że dalej go kochasz. Ale serio nie brzydzisz się facetem, który zdradzał Ciebie, a teraz zdradza ochoczo kolejną kobietę ? Obleśny typek. A Tobie radzę odciąć się od tego wszystkiego i być bardziej asertywną w przyszłości, bo póki co wygląda to tragicznie. Gdzie Twoja godność ? Gdzie szacunek do samej siebie ?
Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to konkretnie ona i miałam cichą nadzieję, że ściemniał mi mówiąc o tym, że kogoś ma żebym się odczepiła - myślałam, że to może jakiś krok do powrotu. Teraz bym nie zrobiła tego drugi raz.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując