Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związek 23-latka z 34-latką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 10:39   #27
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47965695]Myślałam, że jesteś tylko naiwna, ale wychodzi na to, że to po prostu najczystszej wody głupota. No sory, ale taka prawda. To tkwij sobie w tej patologii i wzdychaj za facetem, który robi w konia nie tylko Ciebie, ale też drugą, zamężną babkę i radośnie puka sobie was obydwie. No żałosne po prostu. Jak mówię, tkwij sobie w tym jeżeli sprawia Ci to przyjemność, ale nie zakładaj na ten temat więcej wątków na wizażu, bo wszelakie rady masz najwidoczniej w głębokim poważaniu Ja to jednak mam nadzieję, że jesteś trollem, bo nie wierzę jak można być tak durnym i tak nie mieć do siebie szacunku.[/QUOTE]

Chyba nie zrozumiałaś do końca - nie "rucha" mnie, tylko zdarzyło się to raz, kiedy jeszcze, jak pisałam nie wiedziałam że to ona i myślałam, że nie ma nikogo.
Po drugie - teraz nie mamy ze sobą kontaktu, ale tak, po cichu liczę na to, że on się z tego wymiksuje i jakoś Nam się ułoży. To nie było chodzenie za rączkę do kina, ja z tym facetem żyłam i planowałam przyszłość, takich rzeczy nie skreśla się w miesiąc i wierzę, że jest z tego wyjście. Mi w każdym razie zależy.
Po trzecie - rad nie mam w poważaniu i biorę sobie je do serca, a wątek założyłam po to, żeby usłyszeć obiektywne opinie i szanuję też Twoją. I zawsze dobrze jest się wygadać na takiej społeczności, bo łapię trochę inne opinie niż tylko najbliższych, którzy wiadomo, że stoją za mną murem i widzą same pozytywy po mojej stronie.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując