Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Blusche
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-30, 07:17   #150
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A moich próbek które zamówiłam 13 czerwca ciagle nie ma Z innych firm doszło wszystko, nawet duże wspólne zamówienia, a tu nic. Nie dostałam nawet zadnego potwierdzenia zamówienia od nich, tylko mam z Pay pala. Jak myślicie pisac do nich?
To dziwne, ja po złożeniu zamówienia na próbki otrzymałam, oprócz potwierdzenia z paypala, także e-mail z Blusche (sales@blusche.com - ale piszą, że to automat i żeby na niego nie odpowiadać, tylko pisać na adres sales.ca@blusche.com) o tytule YOUR ORDER WAS RECEIVED (czyli Twoje zamówienie zostało przyjęte).

Możesz także sprawdzić stan swojego zamówienia na stronie Blusche - logujesz się, a potem w górnym prawym rogu klikasz na My Orders, jeżeli złożyłaś zamówienie, to powinno Ci się pojawić na ekranie, wtedy klikasz w nr zamówienia (order number) i wyświetlają Ci się szczegóły - ja właśnie kliknęłam moje i mam już status Shipped To Customer (chociaż jeszcze nie dostałam od nich maila potwierdzającego wysyłkę, ale wczoraj był status, że kompletują zamówienie).

Sprawdź to zamówienie w My Orders, a jakbyś miała jakieś pytania, to pisz tutaj albo na PW.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując