Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-09, 18:58   #3365
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Widze ze ksiezniczka wstawila kolorowke Tyle obrazeczkow do ogladania jest cuuudna! jak ci sie sprawdza Creme Puff?
mnie ciagnie do jakiegos fluidu max factor jak skoncze mojego astora.
jak telescopic? pedzle boskie i cienie!!!
jak widze wolisz zminki od blyszczykow!
lakierow tez piekny zbiorek! mnie wlasnie ciagnie do fioletu i granatu bo kroluja u mnie roze.
a maseczek i probek masa ale te to szybko schodza!
Creme Puff używam już od paru lat i mi odpowiada. Nie próbowałam wielu innych rzeczy i nie mam porównania, ale długo się trzyma, równomiernie się rozprowadza, nie ciemnieje w połączeniu z pudrem jadwigi tworzy idealnie matujący duet
z max factora używam jeszcze LP i sobie chwalę oraz korektor Erace, którego nie ma na zdjęciu, bo zostawiłam go w Płocu
Telescopic był długo moim faworytem. Miałam dwie wersje: klasyczną i clean definition. Właśnie CD miał lepszą szczoteczkę i jak wysechł to zamieniłam szczoteczkę w telescopicu klasycznym Teraz obydwie wersje są daleko w tyle za efektem Bell Push up
wolę po równo szminki i błyszczyki błyszczyków mam mało w Toruniu, w Płocku zostało prawie drugie tyle (nie ma ich na zdjęciach) - mam jeszcze twist&taste manhattanu, daily lip SH przezroczysty, volume 3d heanu, brokatowy SH Diamond Lip treatment, i jeszcze kilka
a maseczki schodzą szybciutko, jeszcze na początku wakacji miałam dużo więcej

Edytowane przez ksiezniczkaa87
Czas edycji: 2009-10-09 o 19:00
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora