Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-09, 19:26   #3366
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Gratuluję zużyć.

Wypróbowałam dziś granatowy tusz Sensique i chyba się polubimy. Trochę musiałam się "namachać" żeby odpowiednio pogrubić rzęsy ale rozdzielone miałam pięknie. Myślę że jak trochę podeschnie będzie boski.

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
loverynko o tą Lolitę mi chodzi: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...mpicka-EDP.htm
L Lempickiej to moje ulubione perfumy natomiast te są jakieś nijakie. Ciekawa jestem jak pachną te w niebieskim pudełeczku bo nigdy nie wąchałam.

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
W sumie mogłabym zapytać, tylko że nie zamierzam od razu kupić i tak głupio trochę poprosić o tester? bo wywąchuję różne zapachy i szukam mojego kolejnego ideału ... na razie jestem najbliżej donny karan be delicious
Powąchaj gdzie indziej. Lempicka jest też w Sephorach.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam sobie inermis, allegro i znowu napalam się na kosmetyczne zakupy. Niech mnie ktoś opamięta.


Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
nie miałam pomysłu na nic innego bo perfumy,buty,zegarek już ma.koniecie dużo łatwiej kupić prezent.
Ja tam nie mam problemu co kupić TŻ-towi. Wręcz mam odwrotny problem: co wybrać z wielu możliwości.

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
nie wiecie może czy oni w SP uzupełniają dostawy tych produktów na promocji, czy jak coś się skończy w pierwszym tygodniu to koniec?
Uzupełniają.

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Kochana, scruby i żel pod prysznic po 65 zeta, balsamiki do ust po 19. Jak dla mnie w cholerę drogo
Lepiej poczekać na posezonowe wyprzedaże. Wtedy jesy 50% off.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wczoraj kolega zagroził mi blokadą
Czemu?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora