Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie ale czy dobre????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-22, 16:57   #6
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez Mariti
Majka ja nie jestem pewna czy wydźwięk allegro w tej sprawie jest jedynie negatywny , jak to w swoim poście przedstawiłaś.Wprawdzie nie znam mechanizmów cenowych jeśli chodzi o kosmetyki, ale kupuje je na allegro (jedynie kolorówki-Loreal ,Maybelline,Nivea, i osatatnio do włosów),rzecz jasna od sprawdzonych sprzedawców.Moja mama używa sklepowych , ja z allegro , nieraz mamy takie same kosmetyki ( np obecnie fliud z Loreala) i nie ma między nimi żadnej różnicy , tyle , że mój pochodzi z Niemiec. Nie są przeterminowane,a puder , który teraz mam jest nowością na rynku Niemieckim , u nas nie ma go ( ogólnie brak kolorówki Nivei). Podejrzewam , że pejoratywny wydźwiek powinien odnosić sie do kosemtyków z najwyzszej półki raczej .Te ze średniej niczym się nie różnią od sklepowych moim zdaniem. Choc to też pewnie zależy od sprzedawcy..

alez masz racje
moja wypowiedz odnosila sie wlasnie do kosmetykow górnopolkowych, jezeli chodzi o np kolorwke nivei tez chetnie ja kupuje na allegro - nie ma mi kto przywiezc z niemiec, a to dobre i tanie kosmetyki u nas niedostepne. mam pare kosmetykow takich o sredniej cenie typu max factor czy bourjois z allegro ale zawsze zastanawia mnie czy to taka znakomita podrobka czy sklepy tak bardzo nas naciagaja na kase ze mozna cien kupic za 25 zl a w sklepie jest za 50... nie wiem. wiem tylko ze nie narzekam na niektore produkty firm jak max factor czy maybelline albo loreal, ale lancomy, shiseido czy estee lauder to juz bym na allegor nie kupila. czemu?
z autopsji mam tusz hypnose z allegro - miewalam czasam oryginal z sephory wiec wiem o czym pisze - allgerowa wersja jest fantastycznie podrobiona - pudeleczko itd, cena byla smieszna 17 zł (oryginal to okolo 120 zl) ale tusz z allegro niestety jakoscia nie umywa sie do oryginaly, za ta cene jednak nie narzekam, nauczylam sie nim poslugiwac


ja sie tez zastanawiam jak to jest z tymi kosmetykami z tzw sredniej polki. nie wiem skad nagle taki wysyp np nowego podkladu maxa factora ktory wystawiony jest bez ceny minimalnej od 1 zl????
akurat to nie musi byc przeterminowane, ale obawiam sie ze podrobka to tez nie jest bo chyba sie nie oplaca... no więc co? towar "z wędki'?

wole nie znac prawdy, nie pochwalam tego, ale 100% nie mam.

pozdr
M
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując