Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie ale czy dobre????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-02, 16:20   #27
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Tanie ale czy dobre????

Cytat:
Napisane przez Mariti
Majka ja nie jestem pewna czy wydźwięk allegro w tej sprawie jest jedynie negatywny , jak to w swoim poście przedstawiłaś.Wprawdzie nie znam mechanizmów cenowych jeśli chodzi o kosmetyki, ale kupuje je na allegro (jedynie kolorówki-Loreal ,Maybelline,Nivea, i osatatnio do włosów),rzecz jasna od sprawdzonych sprzedawców.Moja mama używa sklepowych , ja z allegro , nieraz mamy takie same kosmetyki ( np obecnie fliud z Loreala) i nie ma między nimi żadnej różnicy , tyle , że mój pochodzi z Niemiec. Nie są przeterminowane,a puder , który teraz mam jest nowością na rynku Niemieckim , u nas nie ma go ( ogólnie brak kolorówki Nivei). Podejrzewam , że pejoratywny wydźwiek powinien odnosić sie do kosemtyków z najwyzszej półki raczej .Te ze średniej niczym się nie różnią od sklepowych moim zdaniem. Choc to też pewnie zależy od sprzedawcy..
a mozesz napisać u jakiego sprzedawcy kupujesz kosmetyki L'oreala? Bo ja już kilkakrotnie nacięłam się na allegro na podróbki tej firmy (tusze, podkłady itd) i przestałam kupować
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując