Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 16:43   #642
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziś pora na Hanskin Glossy Magic BB

kolor - beż z poświatą srebra, fioletu i różu, jest bardzo Glossy
Jest zdecydowanie bardziej kremowy niż Gold czy Missha. Mimo wszystko ciężko go dobrze rozsmarować bo zostawia smugi. Niesamowicie odbija światło - wręcz pierwszy efekt żarówiasty. Zdecydowanie odradzam osobom o tłustej skórze bo mogą nie zapanować nad tym błyskiem. Po chwili jak się wtopi jest trochę delikatniejszy, ale tylko minimalnie. Jak ja lubię błysk - to musiałam go przypudrować (na zdjęciach bez pudru). Daje taki fajny glow - ale nie wiem czy chciałabym go nosić solo - ale jako baza rozświetlająca pod podkład mineralny może być super (jeszcze nie testowałam). Nie kryje nic a nic. Zdecydowanie jest to najgorsze krycie z tych 4 które posiadam. Pryszczochy i zaczerwienienia wymagają użycia korektora. Mam wrażenie, że podkreśla zmarszczki i suche skórki.
Będę go używać pod coś - solo to nawet jak dla mnie za duży błysk. Chociaż w sumie ciężko mi było uchwycić ten błysk - na żywo był mocniejszy. Jakby co pytajcie.
Dzięki za recenzję Już widzę, że ten bb cream jest zdecydowanie nie dla mnie. Faktycznie bardzo rozświetlający, za bardzo jak dla mnie. Jeszcze tak z ciekawości, jak z trwałością ?
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora