Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-17, 14:29   #1249
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Też mam takie wrażenie, że to nie jest model dla Ciebie, Sara. Trzeba by też znów odrobinę podciągnąć ramiączka chyba.
Może gdyby rozmiar był lepiej dobrany, to i fason lepiej by wyglądał? Na Twoim miejscu "zainwestowałabym" w jakikolwiek (no, prawie "jakikolwiek" ) biustonosz z Allegro we włąściwym rozmiarze (wg kalkulatora), żeby sprawdzić, czy będzie lepiej, albo wybrałabym się do sytacjonarnego na mierzenie z notesem i zapisałabym modele, jakie pasowały (żeby potem upolować taniej w sieci ).
WYdaje mi się, że jakbyś założyła obwód 60 z większą miską, to fiszbiny byłyby lepiej dobrane. I chyba zaczęłabym od fasonu z wyżej zabudowaną miską, żeby silniej modelował biust. I z dość szerokimi fiszbinami, zabudowany też pod pachami, żeby przytrzymać to "wygarnięte"
Na początek - a potem jak już ustalisz rozmiar, preferencje i może coś Ci pomigruje, to sobie kupisz bardziej wycięte. Ja od pani Hani wiele lat temu na pierwszy raz dostałam całkiem zabudowany stanik, chociaż biust mam mały - ale właśnie żeby się "uleżał" i żeby łatwiej było wygarniać buły
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora