Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-17, 18:01   #1260
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Mój obwód wynosi 65 wiec teoretycznie chyba powinnam nosi 60. A ten tutaj jest 70. W biuście mam 80, z kalkulatorów wychodzi 60D (28D), wiec postanowiłam kupić D ale 70 bo nie było mniejszych. Biust zgarnęłam i poniosłam do góry, wiec wydaje mi sie ze cały biust ma w miseczce. Tylko ona jednak nie leży tak jak powinna. Mierzyłam bardotke - to sie robiły bułki pod pachą, strasznie zgniatał.
A co do miękkiego - to nie lubie go, ale zrobiłam zdjęcie dla porównania 70d miękkego, co kupiłam juz kiedyś, ale nie noszę, bo nie odpowiada mi do końca.

Najlepiej byloby jakby któras z was poszła ze mna do sklepu i mi doradzila, bo ja chyba sama to nie potrafie kupic dobrego....
A propos pogrubionego fragmentu - miski w biustonoszach 70D i 60D są różnej wielkości. Zerknij tu: http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html

Obawiam się, że w Lublinie to nawet żadna z nas by Ci nie pomogła, bo chyba nie ma tam sklepu ze stanikami o mniejszych obwodach. Może spróbujesz kupić coś przez internet?

A ten już kupiony najlepiej sprzedaj na allegro, choć w tym rozmiarze pewnie całej kasy nie odzyskasz.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora