Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-20, 10:33   #1019
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna.. ja się z wit C nie polubiłam bo mnie podraznia i powoduje zaczerwienienia.. niesterty, naczynka momentalnie się pojawiają i zostaje mi rumień dlatego nie stosuje jej pod żadną postacią

i rzeczywiscie chyba mnie śledzisz mam się bać?
ostatnio zaglebiam sie w BU i udzielasz sie w interesujacych dla mnie tematach mnie serum nie podraznia, tylko nadaje lekki kolorek, ale nie jest zle chyba zastanowie sie nad tym Retinem, przydaloby sie pod oczy

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie, jeżeli zadaję głupie pytanie ale ja też mam takie żyłki widoczne. Myślałam, że to tak już mam i z tym zostanę, ale piszecie, że coś się z tym da zrobić..Nie wiem, czy chodzi nam o te same żyłki (o ile mogą być różne rodzaje żyłek), ale te moje to na skroniach głównie i cienie pod oczami i na nosie ich trochę widać.. Czyli ten Retin czy Diroseal na to pomoże?

Aha i filtrów używacie przed kremem, czy po? Tak na chłopski rozum i czystą logikę, jak ja mam filtr z odcieniem to chyba po kremie?

Teraz jeszcze mnie skusiłyście tą oliwką hipp A już jestem kompletnie zbankrutowana I zakupiłam sobie jeszcze hydrolat lawendowy Chciałam inny, który szczególnie jest polecany dla naczynkowców (nie pamiętam z jakiej rośliny..),ale nie było Nie wiecie skąd można je brać, oprócz biochemiaurody.com?
na skroniach i policzkach przeswituja mi zyly, a przy nosie mam "pajączki", na ten pierwszy problem wymienione mazidla sa polecane do przyczyniaja sie do pogrubienia skory, efekt-zylki mniej widoczne, tyle wyczytalam

najpierw krem potem filtr
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując