Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nietypowe miejsca emigracji...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-06, 12:51   #21
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: nietypowe miejsca emigracji...

Cytat:
Napisane przez wann(d)a Pokaż wiadomość
PROSTUJE(danikogo nie wyzywalalm od "klepania biedy i biedakowania"(a z drugej strony uderz w stol i nozyce sie odezwa)"
To akurat wniosek bardzo na wyrost.

Cytat:
Napisane przez wann(d)a Pokaż wiadomość
za te pieniadze ktore wydaje tutaj,nikt nie ma nawet czesci komfortu ktory mozesz miec tu
Wydaje mi sie, ze w UK i w Nepalu zarabia sie troche inne pieniadze. Trudno byloby chyba w Nepalu zarobic tyle co w UK (a moze sie myle?), a mowie tu o bardzo dobrej brytyjskiej pensji... Wiec to porownanie nie ma w zasadzie sensu. Mozna co najwyzej ocenic koszty zycia w stosunku do zarobkow, czyz nie?

Cytat:
Napisane przez wann(d)a Pokaż wiadomość
generalnie nie napisalam ze w europie ejst szaro i nudno....moze ty wy macie probelm z tym gdzie jestescie i co robicie ze od razu jak sepy sie rzucilyscie moje droge panie
Uwierz, ze jakby mi tu bylo zle to bym tu nie siedziala.

Cytat:
Napisane przez wann(d)a Pokaż wiadomość
generalnie,jak pislam wyzej,kazdy ma prawo do wlasenj oceny i skoro checie wyszukiwac sie jakich podtekstow i ukrytych watkow to prosze.. dla mnie ich tam nie ma.ciesze sie jak glupia ze moge tu byc i tego samego wam zycze w waszych miejscach emigracjji.
dziekuje za mile glosy ,pozdrawiam
ps.pozdrowienia dla przewrazliwionych "sepow" rowniez
Ciesze sie, ze jestes w Nepalu szczesliwa. I nie doszukuje sie podtekstow, sama napisalas, ze w calej Europie jest jak w Polsce tylko waluta inna
Ale nie chce sie z toba klocic. Kazdy ma swoje miejsce na Ziemi gdzie znajduje szczescie, ale nie kazdemu udaje sie je znalesc... Cieszmy sie, ze nam sie udalo
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując