Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nietypowe miejsca emigracji...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 14:48   #24
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: nietypowe miejsca emigracji...

Cytat:
Napisane przez wann(d)a Pokaż wiadomość
....moze ty wy macie probelm z tym gdzie jestescie i co robicie ze od razu jak sepy sie rzucilyscie moje droge panie

ehm... dokladnie tak jak piszesz. Jako naczelna sepica ( zaraz po Aaliyah oczywiscie ) po uderzeniu w stol odezwalam sie bezzwlocznie Widzisz problem w tym, ze moze i jestesmy nadwrazliwe, albo nadinterpretujemy Twoje slowa droga kolezanko, ale powiedz mi jak chocby w tym zdaniu powyzej nie doszukiwac sie podtekstow?
Czy sadzisz, ze jakakolwiek krytyka zawsze musi byc podszyta zazdroscia, tudziez ukrytymi kompleksami? ze nie moze byc konstruktywna? Ja to zdanie odczytuje tak, ze jako sepy rzucilysmy sie na Ciebie w akcie desperacji, ze ty masz tam tak fajnie i w ogole, a my 'mamy problem z tym gdize jestesmy' (tu pewnie masz na mysli ten pokoj 5m2 dzielony z piecioma innymi osobami ) i 'co robimy' ( a tutaj pewnie, ze conajwyzej zajmujemy sie sprzataniem chat u bogatych ludzi albo robimy kariere w lokalnych burger kingach a wszystko to oczywiscie za najnizsza krajowa ) .
Otoz droga Wan(d)o - mimo Twojej teori o nozycach, stole itp....chce tylko napisac, ze moje 'rzucenie sie jak sep' bylo spowodowane uczuleniem na wyglaszanie plytkich, zaszufladkowanych teorii, bynajmiej nie zazdroscia
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując