Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wydepilowac cala strefe intymna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-04-19, 14:47   #35
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a tak wogole to jak wyglada taka calkowita depilacja u kosmetyczki bo wyrywania czym kolwiek to ja sobie nie wyobrazam. Uzywam depilwtora do strefy bikini i po tylu juz latach (6 lat) lekki bol jest. Ja tak jak jedny pani mam nie tylko wzgorek lonowy zarosniety ale tam dalej tez, cale wyrgi sromowe i niestety jak mi sie czsami taki wlosek pod gumke od majtek zawinie to boli jak cholera wkoncu to juz jest bardzo intymnie miejsce i u mnie wrazliwe na bol. Ogolic zwykla maszynka to rozumiem, ogolic badz tak jak ja robie podgolic do 1 cm maszynka elektryczna tez rozumiem, ale to pomaga na krotko wiec trzeba woskiem lub depilatorem wyrwac ale boli za mocno. Rodzic nie rodze wiec po co mam sie meczyc z taka depilacja, ale nie wyobrazam sobie jak usunac wloski na dluzszy okres. Tak jak napisalam bol porownywalny do porodowego za to ja dziekuje. Wiec moze mi ktoras pani napisze jak to taka kosmetyczka u niej robi zeby nie bolalo?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując