Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-13, 14:21   #2165
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

nawet jeśli jakos poradzę sobie z tym świeceniem,to jest jeszcze problem aplikacji-długiej...dokładnie rozsmarować, poczekać aż się wchłonie ,dopiero makijaż....to zajmuje troszke czasu.a jak sie wstaje po 5 to troszkę nie bardzo się bawić z filtrem pół godz.druga sprawa to szkodliwość,nie jest on obojętny dla organizmu
chciałabym żeby w cudowny sposób być zawsze młodą,chronić skórę przed przebarwieniami,chronić naczynka....ale za dużo tej zabawy i ryzyka

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
zniknęły od braku kontaktu zabezpieczonej filtrami skóry z promieniowaniem UV, które u mnie jest sprawcą piegów. a przebarwienia powstają podobnie jak piegi - przez nadmierną aktywnośc pobudzonych przez UV melanocytów w skórze

wracając do piegów i przebarwień - moja przyjaciółka dorobiła się okrutnych przebarwień na twarzy od opalania bez filtrów i częstych wizyt w solarium, mimo że nie używała kwasów. ma całą twarz w brązowe plamy. teraz staje na głowie, żeby się pozbyc tych plam i nic nie pomaga. zaczęła się filtrowac, nowe plamy nie powstają, ale stare nie chcą zniknąc. to jest dla mnie wystarczającą przestrogą, żeby nie wychodzic bez filtra
nie miały kontaktu więc sie nie pogłębiały , i nie robiły nowe ale jak mogły zniknąć od braku kontaktu????
wszystko zalezy od skłonności.
kilka lat,czy kilkanaście temu nie było filtrów i jakoś nie było na świecie samych szkaradnych twarzy zx wielkimi przebarwieniami i plamami na całej twarzy....
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora