Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 20:05   #2172
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
jeszcze pomyślę w wakacje nad kolejna próbą,emulsja avene jest podobno dobra.nie ukrywam że w te wakacje kiedy po raz 1 używałam wysokich filtrów nie czerwieniłam się tak jak wcześniej,więc może na okres wakacji się skuszę,mialam próbke tej emulsji i było ok,nie świeciłam sie prawie wcale.ale teraz już trzeba sie nakombinowac żeby ja dostać a poza tym nie mam kasy na razie.troszkę boje sie tego szkodliwego działania podobno...
teraz rozumiem dlaczego zniknęły
a jakiego filtra uzywasz ?koloryzującego?że Cie nie bieli i nic nie nakładasz na to?
używam właśnie emulsji avene, jak dla mnie to najlżejszy i najfajniejszy filtr. nie myję rano twarzy, tylko przecieram hydrolatem, potem nakładam serum sojowe z mazideł i na to filtr. odkąd tak postępuję, to znacznie zmniejszyło mi się przetłuszczanie. może soja się do tego przyczyniła?? może całokształt zminy pielęgnacji?? nie wiem, ważne, że działa
emulsja raczej mnie nie bieli, ale bardzo starannie ją rozprowadzam i wklepuję. z natury mam jasną karnację, może dlatego nie widzę bielenia

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no mam nadzieej wiem ,ze MEXORYL SX + MEXORYL XL to dobre filtry http://dermatologia.gazeta.pl/s24,r1...cznej.html#top tylko czy naprawde ta ochrona jest rowna 50 jak zapewnia producent kurcze boje sie zeby mi sie nie porobily przebarwienia przez stosowanie retinoidow jesli filtr okaze sie za slaby
jeśli będziesz stosować przepisową ilość filtra, to nie powinny się zrobić przebarwienia. ale możesz mieć problem, bo koloryzujące filtry trudno zaaplikować w przepisowej ilości. zawsze można kupić filtr niekoloryzujący z tej samej firmy i mieszać
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora