Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-29, 21:58   #1260
czarnapanna
Raczkowanie
 
Avatar czarnapanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 231
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Owszem, po 2tyg. zrobiły się ciemniejsze, do takiego hmm, średniego, może jasnego brązu. Przed zafarbowaniem na blond nie robiłam ponownej dekoloryzacji, zrobiłam tylko raz Po tych 2tyg. położyłam po prostu farbę rozjaśniająca, po jakimś czasie ponownie i wyszło to co widać

To jestem naprawdę pod wrażeniem efektu widocznie masz takie podatne wloski i pewnie są w bardzo dobrej kondycji, że tak bezproblemowo udało Ci się zejść do blondu a może robiłaś po dekoloryzacji jakąś "kapiel ściągającą" czy coś, że Ci włoski nie pociemnialy do czarnego? przepraszam, może jestem upierdliwa, ale do tej pory dziewczyny pisaly, że zawsze im wlosy ciemniały, albo cos nie wychodziło, a u Ciebie naprawdę efekt powalający, tez bym tak chciała mam teraz na glowie odrosty w kolorze chyba jasnego brązu i resztę spranej czerni, a marzy mi się rudy, jakiś tycjan najlepiej, ale boję sie eksperymentować, bo nie wiem jak sie za to zabrać, żeby wyszlo dobrze...a farbowałas blondem na jakim poziomie? i z jakim oxydantem połączyłas farbę?
czarnapanna jest offline Zgłoś do moderatora