Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-02, 12:19   #11
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

ostatnio czytalam artykul odnosnie slodzikow i oczom wlasnym nie wierzylam, ale w jakis sposob i on powoduje otylosc! a takze i wiele innych dolegliwosci, jak palpitacje serca, cukrzyce, itd...
ale szczerze mowiac sama nie potrafie sie obejsc, kazda herbatke pije ze slodzikiem, no moze z wyjatkiem czerwonej...
A dlaczego wybralas herbatke z mlekiem? czy ma ona jakis wplyw na odchudzanie? bo ja wlasnie staram sie jak najmniej i teraz pije w pracy tylko owocowe
poradze ci takze jesc duuuzo serka wiejskiego, ja kupuje taki chudy sereczek, ktory w 100g zawiera tylko 88 kcal, wiec sobie robie na II sniadanko 2X Ryvitke(ten chrupki chlebek) + np 3-4 lyzeczki serka na to, wiec taki maly posileczek daje mi jakies 130kcal, ale jest naprawde pozywny
a w ogole na jaka dietke sie zdecydowalas? cos 'swojego', tzn wg swojego uznania, bo wiadomo, ze chyba jesz mniej, ale moze ograniczasz sie tylko do 1000kcal, jak ja?
pozdrowionka
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując