Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-02, 13:50   #14
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
ja niestety w pracy dzis jeszcze, ale od jutra 3 dzionki...nareszcie!
obawiam sie tylko jak sie to odniesie do mojej diety, mam nadzieje, ze jakos dam rade-w zeszly weekend sie udalo)
sas, na jakiej jestes diecie, jesli mozna wscibic nocha??

hehe jasne , ze mozna ja mam wlasna diete niediete.tzn jem ladnie co 2,5-3 godz... nie duzo i nie az tak kalorycznie, np grahamka- zazwyczaj pol czasem cala z serkiem almette i pomidorkiem, czasem z reskiem homoniewiadomo waniliowym, czasem nawet grzesze:0 pasztetem nie duzo ale regularnie poza tym pije kawe- to moj nalog ok 2dziennie, oduzylam sie jesc masla herbaty nieslodze juz ok 10 lat tazke tu mi odpadja kalorie, ale np potrafie zjesc normalny obiad w niewielkich ilosciach, tzn dzis nap zalewajeczka z grzybkami , czasem schabowy- ale bez maki, ze dwa ziemniaczkii troszke surwoki, nio i duzo owocow, ostatnio przegryzam marchewke woda miner i czerwona herbatka.... i staram sie troche pocwiczyc codzien
lepiej, sie czuje, nie katuje sie, i jesli naprawde nie nadrabiam np slodyczami o pocnej porze czy czasem piwkiem na jakiesj imprezce, waga powolutku spada i tluszczyk tez..najgorzej jest u mnie z reglarnoscia cwiczen mysle ze gdyby to szlo w normnie byloby o wiele lepiej...
to nie jest idealna dieta ale ja po rpostu nie lubie sie katowac ..a wiem, ze efekty i tak sa..wystraczy miec umiar do wszystkiego i motywacje do cwiczen nawet 15 min dziennie
caluski
sas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując