Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-24, 17:17   #11
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

po wysuszeniu włosów mam dosłownie siano na głowie :/ wiem że prostownica niszczy włosy ale nie mogę przestać jej używać, to mnie uzależniło :P wydaję mi się, że trudno zadbać o grube włosy kiedy są długie jak w Twoim przypadku i nie są chociaż odrobinę pocieniowane. nawet prostowanie zajęłoby Ci wieki. ja mam krótszą czuprynkę (kiedy szłam do fryzjerki prosiłam by mnie ścięła tak: http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura35253.htm) a i tak doprowadzenie jej do ładu sporo mi zajmuje. może skróć trochę włoski? ale też nie za krótko, żebyś mogła w razie czego spiąć jakąś spinka. poradzisz sobie! warto czasem zrobić coś ze swoim wyglądem a fryzura to podstawa. ja zainwestuję jednak w jakiś droższy kosmetyk ze sklepu fryzjerskiego. i koniecznie kupię coś termoochronnego. bo ważne jest przede wszystkim by włoski były zdrowe, inaczej nie będą błyszczeć i żadna fryzura nie będzie wyglądać ładnie
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora