Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błagam was pomóżcie mi z moją cerą bo nie mogę sobie poradzić- strasznie was proszę!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-25, 16:16   #12
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: Błagam was pomóżcie mi z moją cerą bo nie mogę sobie poradzić- strasznie was proszę!!!

Co prawda to prawda, Helu, mnie zmasakrował kuzyn tego kremu - zmywacz z tej samej linii. Najśmieszniejsze jest to, że składa się toto w 96% z wody termalnej... Tymczasem kremu mam już drugą tubkę i jestem z niego bardzo zadowolona. Uważam, że prakycznie każdy kosmetyk trzeba przed zakupem przetestować. Nie zapomnę reakcji krzyżowej Brevoxylu z kremem Nutri-Move Diora - usiłowałam użyć tej kombinacji na brodę i w ciągu kilkunastu sekund wyglądała ona tak, jakbym polała ją sobie wrzątkiem.

Co do Vichy to podałam tę przyczynę jako jedną z możliwości. Kilka miesięcy temu mnie też tak wysypało jak Bellissę, a używałam Thermal Fix i maseczki nawilżającej Vichy. Wtedy właśnie dowiedziałam się, że Maga też miała takie problemy po Vichy. Obecnie używam Nutrilogie 2 i najchętniej postawiłabym pomnik temu kremowi, tak niesamowicie pomógł mi na przesuszenie, z którym nie mogłam dać sobie rady przez kilka miesięcy. Inna sprawa, że kiedy zaczęły mi się te problemy z wulkanami na twarzy pracowałam przez miesiąc do 3-5 nad ranem i bardzo mało spałam, więc podejrzewam, że głównym winowajcą była klimatyzacja w moim biurze.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując