Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błagam was pomóżcie mi z moją cerą bo nie mogę sobie poradzić- strasznie was proszę!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-28, 10:46   #17
PawelM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Błagam was pomóżcie mi z moją cerą bo nie mogę sobie poradzić- strasznie was pr

UDAŁO MI SIE...Mając 26 lat zacząłem mieć duże, opuchniete pryscze na twarzy, kiedy wcześniej takich problemów nie miałem, nawet w młodości, po roku zdecydowałem się pójść do dermatologa, przepisano mi antybiotyki maście, antybiotyk podrażnił mi naskórek i miałem tego świństwa jeszcze więcej , zacząłem stosowac diety, ograniczać pewne produkty spożywane, bez efektu , czyściłem twarz przepisanymi preparatami i było jeszcze gorzej, pojawiały się nagle , grupowo, czułem wcześniej , ze twarz mam ogorzałą...zacząłem stosować też pewien rodzaj spirytusu, który nanosiłem wacikiem po wcześniejszym umyciu twarzy, zacząłem używac tylko wody bierzacej...jakie było moje zdziwienie gdy zauważyłem, ze wacik po przetarciu twarzy jest bardzo ciemny, przecież wcześniej dokładnie myłem twarz...okazało sie , ze to mój ręcznik , który mniej wiecej rok temu dostałem w prezencie rok wcześniej, wybarwia się na mojej twarzy, i z taką to toksyczną warstwe nosiłem na twarzy cały dzień, wyrzuciłem ręcznik, moja twarz nigdy chyba nie była gładsza, sam sobie gratuluje...
PawelM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując