Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błagam was pomóżcie mi z moją cerą bo nie mogę sobie poradzić- strasznie was proszę!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-17, 20:48   #15
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Re: Błagam was pomóżcie mi z moją cerą bo nie mogę sobie poradzić- strasznie was proszę!!!

Ja też mam bardzo wrażliwą i potwornie suchą cerę. Do tego jeszcze ze skłonnością do zanieczyszczeń. Radzę sobie w ten sposób: po pierwsze myję twarz tonikiem i mleczkiem (koniecznie spłucz mleczko letnią wodą przed zastosowaniem toniku, woda nie może być za ciepła, bo zmyje płaszcz lipidowy) na to krem, ja stosuję Garniera, zarówno krem jak i tonik z mleczkiem. Im mniej robię z taką cerą tym lepiej ona się zachowuje. Dwa razy w tygodniu stosuję maseczkę nawilżającą, taką której się nie zmywa, np Nivea, albo Dax'a (w saszetkach). Pomaga i przynosi ulgę. Daje sobie radę również z łuszczeniem się skóry, bo to też mi się przytrafiało.
Aha i jeszcze podkład... Z tym miałam masę problemów, a to nie krył tak jak chciałam, a jak już krył to był za cieżki, a jak cieżki to krótko się utrzymywał...
I w końcu odkryłam (dla mnie rewelacyjny!) podkład Mary Kay. Do kupienia u konsultantek, ale z tym nie powinnaś mieć problemu
Jest to produkt, który ma dwa parametry: po pierwsze jest mocno kryjący (i na prawdę dobrze kryje), a po drugie jest przeznaczony do cery suchej i świetnie zachowuje się na skórze. Ma jeszcze jedną zaletę, nie brudzi ubrań
Mary Kay ma wogóle całą serię produktów dla cery suchej, ale jak dla mnie są drogie a jakościowo podobne do dobrych produktów w drogeriach, wiec wolę Garniera.
Ale podkład ma jedyny, na prawdę warto spróbować. Jestem w ciąży i moja cera pozostawia trochę do życzenia, mam niewielkie przebarwienia, ale z tym też sobie radzi. Do tego cena jest jeszcze znośna
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując