Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowy i dzienny:D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 17:58   #20
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kolorowy i dzienny:D

Podobasz mi sie w obu makijażach, wyglądasz świeżo i radośnie

Spróbuję pomóc co do fot, ale wiesz ekspertem nie jestem i sama robię jeszzce sporo błędów. Aga sporo pisała jak robić foty, poszukaj na MM o balansie bieli etc. Ja zbliżenia oczu robię tak, że ustawiam aparat na ręczne ustawianie ostrości - mam taką opcję - i potem się z tym męczę . Aparat trzymam dosyc daleko od twarzy, ale robię zblizenie na oko, nie mam statywu więc muszę zastygnąć w bezruchu, łokcie oparte ma czymś stałym i jadę z tymi zdjęciami Robię zbliżenia z fleszem i bez, z fleszem nawet jak jest dobre światło, żeby mieć kilka innych zdjęć (mój TŻ zawsze się wkurza że sobie daję fleszem po oczach i twierdzi, ze sobie niszczę wzrok ) Co do zdjęć twarzy to robię ich sporo, zwykle na trybie automatycznym albo makro (z kwaitkiem?) - tu ważne jest zeby najpierw lekko docisnąć migawkę żeby aparat sam automatycznie się dostosował do warunków. Robię zdjęć dużo, wybieram najlepsze. Czasami gdy światło jest już naprawdę kiepskie, to w PS poprawiam poziomy i jasność, czasami kontrast, ale tylko minimalnie. To chyba tyle
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując