Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Diroseal - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-05, 09:37   #6
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Diroseal na zmarszczki - wątpliowości?

Cytat:
Napisane przez Marie_Antoinette
Witajcie

mam 27 lat i kilka zmarszczek mmicznych na czole i przy ustach
Widzę że też powolutku pojawiają mi się przy oczkach....

Postanowiłam zadziałać aby je troszkę zwalczyć. Przeczytałam na forum że dobrym kremikiem jest DIROSEAL. Ale mam kilka pytań bo mam wątpliowości czy dobrze wszystko rozumiem:
Czy jak będę stosować go na noc a na dzień Lancome AQUA FUSION będzie ok?
Czy można stosować go pod oczy? Wcześniej stosowałam La Roche Active C ale lekko podrazniał mi oczka i mi ropiały

czy mogę stosować maseczki i algi plastyczne?

Z góry dziekuję za pomoc bo mam wrażenie ze już wszystko mi się pomieszało nigdy nie czytałam za bardzo składu preparatów a jak widzę to bardzo istotne

Marie

Diroseal jest delikatnym, acz skutecznym kremem na naczynka - dlatego nie pamietam żeby ktakoliwke z dziewczyn skarżyła się na podrażnienie po Dirosealu. Tak D. musisz stosować na noc i możesz go kłaść pod oczy, ewentualnie jeśli stwierdzisz, że skóra jest troche podrażniona ( w co wątpię) - nie musisz go tam aplikowac co noc, wystarczy na początek 3 razy w tyg, potem możesz zwieększyć częstotliwość.

Ponieważ D. zawiera retiandehyd, na dzień musisz smarować się czymś z fotostabilnym filtrem p/slonecznym. Nie jestem pewna czy lancome taki posiada. Mozesz natomiast nalożyć krem lancome, a na to jeszcze dodatkowo krem z wysokim filtrem.

Mozesz sotoswać maski według uznania i potrzeb
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując