Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-10-29, 12:29   #3
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: jakim jestem typem urody

Nie jestem wizazystka , ale jak sie nie pogniewasz podziele sie pierwszymi spostrzezeniami jakie mi sie nasuneły..jednoczesnie podciagniemy watek bo urode a szczegolnie oczy masz przecudowne do kombinacji i roznej kolorystyki...

Pomadka- to kompletnie nie ten kolor przy tak wyrazistych oczach najlepiej jak był by to błyszczyk lekko nałozony nie musi mocno podkreslac kontorow, najlepiej w koloze leciutkiego naturalnego bezu

brwi do regulacji i rozjasnij powieke jasnym cieniem w naturalnym kolorze lub nawet delikatnie białawym..rowniez delikatnie rozjasnij pod okiem i wtedy sie przyjrzyj sobie mysle ze prawie kazdy makijaz bedzie piekny zarowno delikatny z samej spiralki oraz mocne podkreslenie oka..masz twarz dziecieca jak wyrownasz koloryt lekkim podkładem i rozswietlisz ukaze sie zupełnie inna kobieta..

pozdrawiam

Moja przyjaciólka ma podobny układ twarzy i kolor oczu obrysowuje je wokół szarawa lub granatowawa kredka taka z minimalnym dodatkiem brokatu srebrnego ( do codziennego makijarzu) wyglada przepieknie
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując