Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-05-10, 10:27   #4
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Metamorfozy: doradźcie mi kolor włosów - jakim jestem typem kolorystycznym ?

Drogie wizażanki i Pani Agnieszko chciałabym prosić o pomoc w wyborze koloru włosów, 6 m-cy temu miałam blond pasemka(2 zdjęcia z przodu w kucyku ), potem położony na to szampon koloru palisander to był brąz z lekko rudym refleksem -bo nie chciałam już blondu -który się zmył i wyszło to co widać na drugim zdjęciu(w rudej kurtce maj 2004), teraz miałam robioną trwałą więc kolor zrobił się jeszcze bardziej wyburzały cos jak średni blond. Jakie kolory będą harmonizować z moim typem urody, i jaki to typ kolorystyczny ?-czyli jaki kolor włosów, makijażu, ubioru itd. co byście mi poleciły? Na pewno nie chcę już jasnych blondów, bo wyglądam w nich blado ani czarnego bo też nie pasuje , a co z innymi kolorami, czy np. rude bedą dobrze wyglądać, jeśli tak to jakie kolory -najchętniej szampony koloryzujące - polecacie dla mnie.
Moja cera jest z natury blada, ani różowa ani żółtawa, co chyba widać, włosy naturalnie ciemny blond, oczy niebieskie. Czekam z niecierpliwością na kazdą pomoc.
z góry dziękuje i pozdrawiam.
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując