Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-10, 20:19   #176
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: P.Garżyno,proszę o pomoc - zniszczone włosy

A COZ CIE TAK DZIWI??
JEDNO Z MOICH ZDAN TO :stezenie wody nie moze byc mniesze , natomiast wszystko zalezy od koloru naturalnego wlosow oraz od tego jak mocne sa wlosy : ((bez wzgledu czy to czy sa robione w salonie czy w domu,i nie zawsze to jest wykladnikiem zniszczenia wlosow))
DZIWI MNIE ZE TY SIE DZIWISZ CHOĆ TO ZDANIE TLUMACZY WLASNIE TO CZYM PISZESZ.......
pozatym nie widze sensu brania udzialu w dyskusji , kiedy Ty wiesz lepiej no i jestes pzrekonana ze fryzjerzy --wszyscy chyba , nawet dobrych salonach niszcza i lamia wlosy......
steznie wody to tylko jeden z czynnikow ,ktory bierze udzial w koloryzacji- jedna z czterech zasad farbowania, dlatego wlasnie !! jako specjalista od koloryzacji mam inne zdanie i utrzymuje "coś innego"
nie bede robiła wykladu na ten temat, bo takowe wygłaszam w Akademii....
no jeszcze jedno jak juz tak sobie rozmawiamy, na jakie pytanie mialam Ci odpowiedziec?
pzreciez Ty mi nie zadalas pytania..... Ty mi powiedziaals jak jest i co wychodzi na wlosach Twojej mamy, co zreszta mnie nie dziwi.... bo ja rowniez ma klientki ,ktore farbuja w domu i ladnie im wychodza kolory( mocne wlosy..) ale mam i takie , które farbuja w domu i maja wlosy jak guma, zaznaczam farbuja sklepowymi srodkami , tymi najdrozszymi , wiec znowu potwierdza sie zasada mocne , slabe wlosy....
Owszem musze tu zaznaczyć , ze jestem przeciwko takim fryzjerom , ktorzy niszcza wlosy w salonach, bo uwazam ze nikt inny tylko fryzjer wlasnie MUSI!! umiec rozpoznac rodzaj wlosa i tak pracowac aby ich nie niszczyć.
I to by bylo na tyle .....
pozdrawiam
PS: czarna.noc, wczoraj o 20.43 pisalam posta, Ty dzis o 14.48 piszesz , ze ja nie zechcialam......
ja pracuje, a Wizaz jest moim ulubionym portalem, uwielbiam tu pzrebywac, odpowiadać na pytania i rozmawiac z wszystkimi, ale to nie znaczy ze moim obowiazkiem jest sledzic na biezaco kazdego posta i natychmiast odpowiadac, bo inaczej komus sie to nie spodoba ...sorki.... ale cierpliwosc jest zaletą...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora