Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fotki fryzurek dla osob z pociagla twarza...prosba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-12, 15:11   #29
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Question Fryzura dla okrągłej, ale nieco pociągłej buzi- proszę o radę.

Witam Widziałam, jak niektóre z Was potrafiły w jakimś programie wstawić czyjąś buźkę do ciekawej fryzurki. Czy mogłaby któraś z drogich wizażanek mi pomóc?
Chciałabym coś zrobic z włosami, jednak muszą być one długie, nie chcę ich mocno skracać, bo mam nieco odstające uszy. W tej chwili mam je ścięte na migdał.
Ostatnio bardzo zaczęły mi wypadać i zrobiły się dużo rzadsze. Na dodatek jakieś dwa miesiące temu byłam u fryzjerki zrobić kilka pasemek, zrobiła je na folię, jednak z jednej strony je 'zepsuła', załączam zdjęcie. Co w takim wypadku robić?
Myślałam też, że można by je było trochę przyciemnić, bo nie sądzę, żeby było mi do twarzy w jasnych ( taki miodowy kolor na tych kilku pasemkach wyszedł po godzinnym trzymaniu farby).

Bardzo proszę o poradę, co pasowałoby do mojego kształtu twarzy. Sama nie wiem, jaki ona jest, mama uważa, że jest pociągła, jak dla mnie okrągła. Koleżanki zawzięcie twierdzą, że kwadratowa.
Będę wdzięczna, jeśli ktoś zechce mi poświęcić chwilę czasu.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606

Edytowane przez Maggie_90
Czas edycji: 2007-08-05 o 18:34
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując