Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-12, 12:24   #1507
carla888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Witam

Tak sobie czytam i czytam i wiecie co wam powiem laseczki ?Dobry efekt można uzyskać korzystając nawet z najtańszych tuszy Owszem kiedyś sama używałam tuszy nie tańszych niż 30 zł . Efekt był średni. Mam bardzo jasne , krótkie , a do tego rzadkie rzęsy , więc trudno było stworzyć coś niesamowitego Ale wiecie co?? He jakiś miesiąc temu weszłam do jednego ze sklepów z zamiarem kupna nowego tuszu... i ku mojemu zdziwieniu zauważyłam przecene , normalnie szczena mi opadła do samej ziemiTusz kosztował tylko 1.99!!!!!!!!!!!!!!! Myśle sobie , pewnie jakaś lipa z niego będzie , ale co tam kupiłam go ,he 1,99 to nie majątek. Jak tylko przyszłam do domu od razu wziełam się za sprawdzanie tego taniocha i normalnie przeżyłam szok !! Moje rzęsy normalnie stały się długie , podkręcone i grubsze, a moje znajome nie mogły przestać ich chwalić Niestety tusz który kupiłam był już ostatni i były strasznie tym zawiedzone, ale ja im poradzę
carla888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując