Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie, które mnie męczy od 15 lat...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-18, 09:10   #9
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: Pytanie, które mnie męczy od 15 lat...

aneczki napisał(a):
> Dziewczyny przecież na zdjęciach widać właściwą symetrię twarzy , nie taką odwróconą jak w lustrze.
> To dlatego często nie podobamy się sobie na zdjęciach, i jeśli ktoś da nam własne zdjęcie "rzeczywiste" i lustrzane odbicie to jako ładniejsze wskazemy właśnie to lustrzane - do niego jesteśmy przyzwyczajeni. A nasi najblizsi wybiorą zdjęcie prawdziwe - nie są przyzwyczajeni do lustrzanego odbicia.


Tak, tak!!!! Zgadzam się z Tobą w 100% aneczko! Ja np. tak mam - w lustrze wyglądam ładniej, natomiast na zdjęciach moja twarz wydaje mi się jakaś dziwna, inna - choć nie na wszystkich. No i oczywiście kwestia oceny zdjęć - tzn. często te zdjęcie, na którym się sobie nie podobam, podoba się mojej rodzinie, chłopakowi. No i nigdy się nie moge nadziwić CO ONI WIDZĄ W TYM KOSZMARNYM ZDJĘCIU???

A propo łatwo jest się o tym przekonać mając ACDSee - tam jest taka opcja zmieniająca strony. No i oczywiście po zmianie, wyglądam na każdym zdjęciu (oczywiście w swoim mniemaniu)o wiele wiele lepiej
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując