Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 11:08   #558
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Dziękuję Ci bardzo, bardzo Hexxana Co do tego filtra, to on ma być podobno bardzo skoncentrowany. Nie jak krem tylko jak serum. Nie jestem naukowcem, więc nie wiem czy da się to zrobić z filtrem, ale może go wypróbuje i potem wyrażę swoją opinię.

Mam jeszcze ostatnią prośbę o zanalizowanie składu maseczki nawilżającej - w formie takiej maski z jakiegoś materiału nakładanej na twarz.

IQQU Instant Hydrating Mask

Active Ingredients: Aqua, Hyalyronic Acid, Nano Spheres, Green Tea extract, Aloe extract, Watercress extract, Comfrey extract, Grapefruit extract, Betaine extract, Walnut, Arnica extract, Mucopolysaccharides, Bio-Active Silanols.

Wg mnie wygląda cudownie. Masa ekstraktów, podobno w bardzo dobrych stężeniach. I te nanosfery. Podejrzewam, że to one są tak drogie w tej maseczce. Jedna kosztuje około 40 zł. Bardzo mi się podoba, bo odnoszę wrażenie, że to nakładanie na twarz samych ekstaktów, które mogą głęboko wniknąć dzięki tym nanosferom. Pytam o te produkty, bo najprawdopodobniej będę miała możliwość zamówienia ich taniej i z darmową przesyłką, ale kupon zniżkowy dostanę tylko raz. Nie chcę zmarnować okazji.

Edytowane przez ariana86
Czas edycji: 2009-04-17 o 12:16
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora