Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idę na komunię siostrzenicy-pomóżcie z makijażem i fryzurą
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 08:22   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Idę na komunię siostrzenicy-pomóżcie z makijażem i fryzurą

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Padłam.... Guru pyta o poradę make up'ową....

Torebka za ciężka i za duża. Esy floresy, butki też nie gładkie, bolerko ma kołnierz.
Makijaż i fryzura delikatna i w momencie gdy szanowny Pan mąż ma głębokie kieszenie (na puder, telefon i chusteczkę) - bez torebki. Znajoma w takim przypadku (piękna motylkowa sukienka czarno-szaro- biała) miała w ręku różę - taką zwykłą, rozwiniętą, jak z babcinego ogródka. W kolorze czerwonym.
Jeśli kolczyki - to długie, srebrne, a na końcu mocny akcent (bursztyn, czerwony koral)

Ależ piękne zdjęcia - reportażowe... A Ty śliczna jak marzenie....
Franka
kurczę, ja bez torebki to jak bez ręki-milion różnych rzeczy w niej muszę mieć.
Co do kolczyków, postaram się sfotografować wszystko co mam.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz - ja też noszę płaskie - szukam aktualnie na wesele ładnych płaskich bucików - ale u nas to chyba wszyscy producenci myślą, że w płaskich to tylko dzieci
mam nadzieję, że coś mi się uda odkryć
Lemirko, tragedia w sklepach. Jesli już płaskie to mają naleciałości sportowe albo jakieś klamry wielkie. Nic prostego, eleganckiego

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się i sukienka i bolerko i nawet buty
Co do makijażu, dziewczyno! Ty masz z tym problem?
Włosy- też widziałabym Cię np w jakiejś grubszej opasce i pofalowanych włosach.
Torebka - tylko nie biała! Zlewałaby się strasznie.Może jakaś mała czarna/szara? W ogóle może ja jakaś inna jestem, ale ta żółta mi się podoba, poza tym ożywiłaby trochę cały strój.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Pomyślałam to samo
Agaaa, Ty wiesz, że ja (i nie tylko ja) Cię uwielbiam, jak dla mnie jesteś największym talentem jaki kiedykolwiek się pojawił na MM i nawet nie odważyłabym się czegokolwiek Ci doradzać w kwestii makijażu A jeśli chodzi o strój - na tym się nie znam kompletnie Sama ubieram się tak, żeby było mi wygodnie, czasami łączę rzeczy z kilku różnych bajek (typu elegancki płaszcz i adidasy) więc nie pomogę Mogę tylko powiedzieć od siebie, że mi ta żółta torebka się podoba i myślę, że naprawdę ożywiłaby ten strój W końcu jest wiosna
dzięki Jeanne
Sama nie wiem...czuję że torebka będzie odstawać, a nawet to wiem ale to jedyna zmoich torebek która od biedy ujdzie z tym zestawem. Ewentualnie potem wkleję moje torebki ale większośc nie pasuje

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Proponuję czerń na oczy i brwi i czerwień w jakimś nie za mocnym odcieniu na usta, tylko tak, zęby blade nie były bo topielica wyjdzie przy tych białych ubraniach. Nic za mocnego, tylko podkreślenie tego, co już jest, ponieważ:
a) idziesz do kościoła
b) tam będzie rodzinka, która prawdopodobnie będzie obrabiać Ci tyłek tak, żeby wszyscy słyszeli, jak to zazwyczaj na spotkaniach rodzinnych jest(nigdy więcej komunii kuzynów!), lepiej się nie wychylać za bardzo, ale wyglądać trzeba ładnie
dzięki
E tam, rodzina jest w porządku, raczej nie z tych tyłek-obrabiających po prostu chcę dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ale masz nogi ładne W ogóle cała jesteś ładna

Na makijażu się nie znam, ale Ty sobie z tym zapewne znakomicie poradzisz

Co do stroju to sugeruję pozbyć się paska, ponieważ po a) masz super talie i po b) bolerko kończy sie na takiej wysokości, że zaraz pod jest pasek i będziesz wyglądać na pociętą na pasy... może jeśli już to jakiś wąski pasek i w wyróżniającym się kolorze.

Co do torebki to przyszła mi na myśl zupełnie inna faktura np taki koszyk

http://allegro.pl/item627873354_bezo...erek_nowa.html

albo

http://allegro.pl/item632008931_supe...indonezji.html

Albo taki bylby super bo ma coś na ożywienie i zupełnie inny materiał

http://allegro.pl/item632641413_taki...k_wiklina.html

a może butelkowa zieleń ? Zestaw prezentuje sie teraz bardzo jasno wiec mozna dac jakis mocniejszy akcent

http://allegro.pl/item629740778_unik...wa_zielen.html

i chyba najlepszy typ

http://allegro.pl/item630440062_wypr...0_zielona.html

Możesz też spróbować koralowy - ale uważaj żeby nie wyszło za pstrokato

No i sama wybieraj
Foxxxy powiadasz by pasek wywalić? To pasek cieniki, materiałowy z delikatną klamerką, był w komplecie z sukienką... może przymierzę całośc i Wam pokażę.
Torebki...śliczne wkleiłaś ale nie mam czasu na zakupy, komunia za 3 dni zresztą nie mam już kasy (wczoraj wydałam kilka setek na sukienkę, bolerko, buty, okulary, kupiłam tez sobie sandałki na lato i pusto w portfelu)

Czyli podsumowując-torebka niekoniecznie choć ewentualnie jakaś szeroka żółta opaska na włosy które mają być rozpuszczone.
Widziałam wczoraj śliczne buty na obcasach, niestety w tej kategorii obuwniczej wybór był ogromny.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-15 o 08:23
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując