Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-09, 13:40   #516
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska
Tak sobie dumam
Zrobiłam właśnie zapas Avenek (bez testowania) ze względu na konieczność używania podkładu -> blizny. Narazie wszystkie moje podkłady wyglądają koszmarnie, Dermablend i Unifiance korygujący gęste, Lasting Performance też, zresztą kolor nie na teraz, True Matche najlepiej, ale i tak mam w różowych odcieniach, a ja jestem żółta na twarzy. Łudziłam się, że zużyję, ale robią mi straszną tapetę na twarzy, różową na dodatek, i mam ich dość.
Zastanawiam się, czy nie zamówić sobie Unifiance optycznie wygładzającego, a na do torby/plecaka wrzucić ich prasowany. I tu mam kilka wątpliwości, bo
a) jestem bledzioch, a nie chcę kolejnego leżącego u mnie podkładu - czy 21 z Unifiance'a jest żółtawa?
b) prasowaniec z LRP ma filtr SPF 10, ale domyślam się że to jest głownie z barwników - znaczy się dwutlenku tytanu - nie będzie kolidował z Avene?
podbijam swoje pytanie i przyszło mi do głowy jeszcze jedno - jak rozmarowuje się podkład DMM Maybelline na nieco klejącej się Avence? Narazie się poddałam i na fluid Vichy nakładam podkład, bo inaczej z domu nie wyjdę, ale nie chcę zmniejszać ochrony (dziś mi płonęły policzki po siedzeniu na słońcu z koleżanką, jakieś 15 min a moralniaka miałam przez kilka kolejnych godzin).

Teraz podczytuję sobie opinie o DMM i jednak nie sa najlepsze - jakiś inny podkład prócz tych wyżej wymienionych na lepiszcze filtrowe? Błagam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora