Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 13:08   #164
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrazliwej

Ja dopiero planuje zaczac przygode z filtrami, chociaz przyznam,ze juz sie zdarzyłam do nich zniechecic przejrzalam ten watek, ale tak na dobra sprawe dalej sie w tym temacie gubie. zaczne od tego,ze mam cere naczynkowa, wrazliwa, wiec mysle o ochronie filtrem mineralnym spf 50. jednak jak moge go odroznic od chemicznego? jezeli zawiera titanium dioxide i zinc oxide to znaczy,ze jest mineralny?
zalezaloby mi na tym, by filtr nie zawieral tych podrazniajacych alkoholi: denatu i etylowego. zniose umiarkowane bielenie, tzn.bledszy odcien skory ale bez efektu maski sa filtry mineralne, ktore to zapewnia ?
mam cere dosc sucha i rzadko po czym sie swiece, wiec mysle,ze nie powinnam sie az tak blyszczec po filtrach, czy to tylko moje bledne wyobrazenie i wlasciwie swiecimy sie po kazdym filtrze, niezaleznie od rodzaju cery? poki co wstrzymam sie z kupnem czegokolwiek, zaczne od probek. ale czy po zuzyciu takiej probki jestem w stanie ocenic czy dany produkt sie dla mnie nadaje, jesli ma mnei zapchac to zapcha po takiej niewielkiej ilosci?

Cytat:
Napisane przez cleer Pokaż wiadomość
Dodam parę słów do tego filtru: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...recenzja=95918 - ma konsystencję pasty(zresztą podobnież tak mają wszystkie minerałki-jednak nie wiedząc o tym bardzo mnie to zaskoczyło in minus), tak więc ciężko rozprowadza się na twarzy, i jako że to taka pasta trzeba z uwagą nakładać nie tak jak lekki żel który byle jak się rozsmaruje i nie widać . Na początku to wygląda jak ciężki kryjący podkład, ale po kilku minutach ciut wnika w twarz-choć wrażenie tapety na buzi pozostaje, za to nie świecę się jak po biodermach. Demakijaż jest bardzo kłopotliwy, ta pasta usuwa się dopiero po kilku płatkach szczodrze nasączonych zmywaczem.
stosujesz nadal ten filtr? jak dalsze wrazenia?
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując