Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 20:36   #167
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrazliwej

Filtry mineralne zawieraja tylko filtry mineralne w skladzie, nie ma tych chemicznych, wiec jesli zobaczysz tylko te dwa filtry a zero chemicznych to jest to filtr czysto mineralny. Czesto na filtrach mineralnach jest tez napisane ze sa to mineralne filtry, ale lepiej sprawdzic sklad , bo moze nic nie pisac, a filtr bedzie bazowal tylko na filtrach mineralnych.

Werinika i mmaggiee Sprobujcie moze z Avene z tymi w bielej tubce. Mialam wersje krem i lotion. Krem ma 50ml lotion 100ml poj. Niby byly takie same ale lotion mi bardzij podszedl no i cena do pojemnosci tez korzysteniejsza. Ja mialam po dwie probki z kazdego. Nakladalam 2,5ml na twarz , szyje i dekolt, czyli sporo i robil mi ten filtr taka alabastrowa cere. Mialam kupic je na zime, ale mialam Ultrasun i w zimie cera zaczela mi sie wysuszac i odstawilam mineralki i jakos tak nie powrocilam. UVA maja te filtry duzo mniejsze niz klasyczne filtry, bo to tylko mirenalne filtry, a one slabiej chronia w zakresie UVA, ale uwazamze sa godne uwagi. Z tej serii jest tez filtr w melej tubce na miejsca wrazliwe. Poj . 15ml. Jest podobano barwiony. ja go nie mialam i nie widzialam, ale tak sobie mysle ze moze byc fajyn zeby nakladac w malej ilosci na te niebarwione, jak nas z lekka pobiela. tak samo mozecie robic z mineralnym filtrem SVR( ten mam i tak uzywam bo dla mnie za ciemny jako jedyny filtr).
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując