Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-29, 13:18   #2222
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Fajny makijaż, Mariolu, lubię takie kolorki na oczach Mi ostatnio też minerałki podkreślają skórki odstające, ale trudno sie dziwić - łuszczę się po kwasach jak szalona

Fergi Dziękuję pięknie, przemiła istoto Ja to musze w końcu zajrzeć na ten makijaż Eweski na Tobie - na pewno super wyglądasz i świetnie się bawiłyście


Cathy ostatnio wspominała, ze brakuje Wam makijaży sesyjnych minerałkami, więc specjalnie dla Was przy okazji ostatniej sesji poprosiłam również o kilka zdjęć mojej facjaty wysmarowanej minerałkami Jako, że modelka ze mnie marna, z chyba ponad 50 zrobionych zdjęć przyzwoicie (w sensie normalnie, bez krzywienia się i głupich min ) wyszłam na dwóch, które załączam I jeden bekstejdżyk, gdzie widać mnie w oświetleniu niesesyjnym, bez tych wszystkich wybajerzonych lamp etc. Tadam

Ja jestem pomalowana w całości minerałkami - twarz Lucy Minerals, poliki EDM, krzemionka CS, miki CS, no tylko usta i rzęsy niemineralna Nie wstawiam zdjęć modelki i innych bekstejdżów, bo już są na blogu i na MM, ale do malowania Doroty też wykorzystałam miki CS i róż EDM Bardzo fajnie się sprawdziły

super sesja bardzo oryginalna, podoba mi się
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując